Konular

Eskiler

Kullanım Koşulları

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: tolgasariyildiz.com.tr

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge ” tolgasariyildiz.com ” Web sitesi mülk sahibine aittir. yalnızca web sitesi mülk sahibi tarafından ve site sahibinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Yazı içeren bilgi ve belgelerde imla ve yazım ile alakalı hatalar veya yazılım ile ilgili hatalar var olabilir fakat bu site sahibi için bağlayıcı değildir. Buna ek olarak, yararlanmak istediğiniz her türlü içeriğin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdadır.

www.tolgasariyildiz.com adresine giriş yapan her kullanıcı yukarıdaki sözleşmedeki şartları kabul etmiş sayılır.www.tolgasariyildiz.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan kişi Ahmet Tolga Sarıyıldız’a aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.